Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zarząd Spółki BRY Property Development Sp. z o.o. jest Zarządem jednoosobowym sprawowanym przez Pana Krzysztofa Kalickiego.

Karierę zawodową Pan Krzysztof Kalicki rozpoczynał ponad 30 lat temu.
Przez cała karierę zawodowa dbał i dba o relacje z Klientami i Kontrahentami, bardzo duża wagę przywiązywał i przywiązuje do tego, aby każdy projekt, zlecenie czy umowa były wykonywane jak najbardziej profesjonalnie i na najwyższym poziomie, ponieważ powoduje to według Pana Krzysztofa Kalickiego to, że opinia o Nim i o Spółce , którą reprezentuje będzie jak najlepsza a co za tym idzie będzie polecany dalej i dzięki temu będzie to powodowało nawiązywanie nowych kontraktów a dzięki temu pozyskiwanie nowych zleceń.

Siedziba Spółki Bry Property Development Sp. z o.o. mieści się na ulicy Ryżowej 24 a w Warszawie, jest to także adres korespondencyjny Spółki. Adresem rejestrowym Spółki jest ulica: Williama Heerleina Lindleya 16 w Warszawie.

Miejscem prowadzenia działalności zaś jest teren całego kraju w zależności od zlecenia, kontraktu, projektu,  który Spółka w danym czasie obsługuje.

BRY Property Development Sp. z o.o.  jest prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie całego kraju.

Jeśli chodzi o informację na temat głównych usług świadczonych przez Spółkę Bry Property Development Sp. z o.o. są to przygotowania dokumentów projektowych, finansowych, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne, prace związane z przygotowaniem technicznym i finansowym kontraktów, dobór i dostawa materiałów, oraz wyrobów zgodnie z opracowanymi przez nas projektami (w tym logistyka i odbiory techniczne),  przygotowywanie dokumentacji powykonawczej na uzgodnione zakresy robót .

Spółka podejmuje się realizacji różnych kontraktów, umów czy zleceń oraz projektów jako doradca, wykonawca, inwestor zastępczy.

Są one zróżnicowane zarówno pod względem formy i wielkości, jak też pod względem stopnia skomplikowania, użytych materiałów i specjalistycznych technologii.

Spółka BRY Property Development Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby technologie, materiały i sposób realizacji umów, kontraktów, zleceń, których realizacji podejmuje się Spółka były na najwyższym, nowoczesnym poziomie co powoduje konkurencyjność Spółki na rynku i dzięki temu jesteśmy konkurencyjni w stosunku do firm o podobnym zakresie działalności i podobnym profilu działalności.

Rzetelność, sumienność, wysoka jakość, do których przywiązujemy bardzo dużą wagę przy realizacji umów, kontraktów, zleceń powoduje, że wyróżniamy się wśród konkurencji i jest to chyba najlepsza  forma reklamy i zapewnienia sobie ciągłości umów, zleceń i kontraktów.

Galeria

a
b
c

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja itee.pl